#MeCenasTechnologii - zaproszenie na spotkanie

Od czerwca br. w Ministerstwie Cyfryzacji odbywają się prezentacje technologicznie pod hasłem #MeCenasTechnologii. Do tej pory omawiane były zagadnienia między innymi z obszaru biometrii i sztucznej inteligencji.

Poniżej prezentujemy harmonogram najbliższych spotkań, jednocześnie informując, że będzie on na bieżąco aktualizowany – we wrześniu ruszamy z nowymi blokami tematycznymi. Tym samym zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w prezentacjach w roli słuchaczy. Swoje przybycie prosimy zaanonsować mailowo na adres jakub.plodzich@mc.gov.pl.

Harmonogram:

26.09.2017 godz. 11.00 – firma UMS – prezentacja będzie aktualna w kontekście nawałnic, które niedawno nawiedziły Polskę. Prezentacja w języku polskim.

W czasie spotkanie norweska firma UMS będzie prezentowała swoje doświadczenia z wdrożeń systemów ostrzegania o zagrożeniach na poziomie ogólnokrajowym jak i regionalnym w kilku krajach: Szwecja, Kambodża, Holandia oraz hrabstwo Essex w Wielkiej Brytanii. Prezentacja szczególnie aktualna w kontekście nawałnic, które w ostatnim czasie nawiedziły Polskę.

 

Zapraszamy!

Navigation Menu

Metrics

Informacje o publikacji dokumentu
Opublikowano: 22.11.2017 13:17
Osoba publikująca: Dominika Waligórska
Zmodyfikowano: 11.09.2017 14:25
Osoba modyfikująca: Dominika Waligórska