Metodyki agile w projektach informatycznych

Prezentujemy do konsultacji dokument opisujący dobre praktyki w zakresie stosowania metodyk agile w projektach informatycznych wraz z przykładami klauzul.

Prezentujemy do konsultacji materiał na temat stosowania metodyk agile w projektach informatycznych, w tym w polskim sektorze publicznym, z uprzejmą prośbą o zgłaszanie uwag i komentarzy do tego dokumentu. Dokument zawiera również przykładowe klauzule możliwe do zastosowania w umowach sporządzanych w projektach realizowanych według metodyki agile.

Zachęcamy do dyskusji na temat zamieszczonego materiału. Uwagi i spostrzeżenia można przesyłać na adres: Klauzule@mc.gov.pl.


Prawa autorskie do zamieszczonej opinii przysługują Maruta Wachta Sp. j. Skarb Państwa – Minister Cyfryzacji posiada licencję do opinii umożliwiającą m.in. jej publiczne udostępnianie.

Dobre praktyki w zakresie stosowania metodyk agile w projektach informatycznych (z przykładami klauzul) Pobierz plik: pdf Dobre praktyki w zakresie stosowania metodyk agile w projektach informatycznych (z przykładami klauzul)

Rozmiar : 2.61MB

Navigation Menu

Metrics

Informacja do wersji pilotażowej.
Opublikowano: 06.06.2017
Zaktualizowano: 20.10.2017 09:09
Informację udostępnił: Joanna Marczak-Redecka