W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Kierownictwo

Jacek Sasin
Wiceprezes Rady Ministrów
Minister Aktywów Państwowych

Artur Soboń
Sekretarz stanu

Pełnomocnik Rządu do Spraw Instrumentów Finansowania Rozwoju Gospodarczego Państwa

Janusz Kowalski

Sekretarz stanu, Pełnomocnik Rządu do spraw Reformy Nadzoru Właścicielskiego nad Spółkami Skarbu Państwa 

Maciej Małecki
Sekretarz stanu

Andrzej Śliwka
Podsekretarz stanu 

Zbigniew Gryglas

Podsekretarz stanu

Tomasz Trautsolt
Dyrektor Generalny

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
27.11.2019 16:14 Juliusz Rzewuski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Juliusz Rzewuski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Kierownictwo 8.0 08.07.2020 11:32 Renata Baran
Kierownictwo 7.0 08.04.2020 12:30 Ilona Bartkowska
Kierownictwo 6.0 29.01.2020 13:08 Roman Akopian
Kierownictwo 5.0 17.01.2020 11:18 Roman Akopian
Kierownictwo 4.0 17.01.2020 11:16 Roman Akopian
Kierownictwo 3.0 11.12.2019 12:08 Juliusz Rzewuski
Kierownictwo 2.0 29.11.2019 09:56 Juliusz Rzewuski
Kierownictwo 1.0 27.11.2019 16:14 Juliusz Rzewuski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP