W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dariusz Olkiewicz

Zastępca Prezesa ARiMR

Dariusz Olkiewicz_Zastępca Prezesa

Dariusz Olkiewicz został powołany 7 stycznia na stanowisko Zastępcy Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Będzie odpowiadał za sektor informatyczny.

Dariusz Olkiewicz ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe. W ciągu 28 lat kariery zajmował stanowiska kierownicze i eksperckie w polskich bankach jak Bank Polskiej Spółdzielczości, PKO BP oraz światowych firmach konsultingowych.  Odpowiadał za zarządzanie informatyką, operacje bankowe oraz realizację złożonych projektów transformacji cyfrowej. Wprowadzał rozwiązania zwiększające efektywność pionów informatyki oraz poprawiające współpracę na linii informatyka-biznes.

Dariusz Olkiewicz jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, którą ukończył w 1992 r. uzyskując dyplom magistra inżyniera informatyki. W 1997 roku skończył podyplomowe studia z zakresu zarządzania bankowością. Odbył szereg szkoleń i wizyt referencyjnych w znanych ośrodkach informatyki państw zachodnich.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
27.08.2021 09:29 Rafał Sadowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Biuro Prasowe
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dariusz Olkiewicz 3.0 31.08.2021 17:37 Kubat Artur
Dariusz Olkiewicz 2.0 31.08.2021 17:03 Kubat Artur
Dariusz Olkiewicz 1.0 27.08.2021 09:29 Rafał Sadowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP