W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Polityka antykorupcyjna

ARiMR nie toleruje żadnych przejawów korupcji wśród pracowników.

Regulacje dotyczące zagadnień związanych z zapobieganiem korupcji oraz sposobu postępowania w przypadku wystąpienia sytuacji korupcyjnych zostały określone w Polityce antykorupcyjnej w ARiMR.

Obowiązująca w ARiMR Polityka antykorupcyjna ukierunkowana jest na szeroko rozumiane przeciwdziałanie powstawaniu korupcji. Zawarte w niej rozwiązania proceduralne i organizacyjne umożliwiają identyfikację zdarzeń korupcyjnych, określają sposób postępowania w przypadku wystąpienia sytuacji korupcyjnych, a także zasady przeprowadzania wewnętrznych postępowań związanych z informacjami o podejrzeniu wystąpienia zdarzeń korupcyjnych.

W ramach Polityki antykorupcyjnej zostały również określone procedury nadzoru nad stanowiskami szczególnie narażonymi na ryzyko korupcji, uregulowania w zakresie konfliktu interesów, zasady dotyczące przyjmowania upominków oraz nadzoru nad przestrzeganiem Polityki antykorupcyjnej.

Określone w Polityce antykorupcyjnej rozwiązania obowiązują wszystkich pracowników ARiMR, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy i zajmowane stanowisko.

O każdym wystąpieniu korupcji z udziałem pracowników ARiMR mogą Państwo zawiadomić przesyłając informację do Departamentu Audytu i Kontroli ARiMR (ul. Poleczki 33, 02-822 Warszawa) lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: sygnal@arimr.gov.pl

 

{"register":{"columns":[]}}