W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacja na temat punktów szczepień

17.01.2021

Informacja na temat punktów szczepień

Informujemy, iż medycy, którzy zostali zapisani na konkretne dni i godziny do punktów szczepień podległych CSK MSWiA:

- powinni stawić się o czasie we wskazanym miejscu - nie zalecamy przejeżdżania wcześniej, gdyż ze względów epidemiologicznych oraz organizacyjnych staramy się unikać sytuacji gromadzenia się pacjentów;

- prosimy Państwa o przygotowanie numeru PESEL

- po zaakceptowaniu przez szpital list zgłoszonych medyków podmioty nie mogą zmieniać kolejności, dodawać innych pracowników i edytować podjętych ustaleń - osoby spoza list nie będą wpuszczane na szczepienia;

Punkt Szczepień w lokalizacji Szpital Tymczasowy - wjazd od Bramy 1. ( od strony Ronda Waszyngtona). Dojazd - przystanek  tramwajowy i autobusowy Rondo Waszyngtona.

Punkt Szczepień Wołoska 137 - Budynek C (tzw. "Poliklinika") - gabinety 22 i 23 - przy Aptece Dr. Max. Dojazd - przystanek autobuoswy i tramwajowy Wołoska Szpital. Mapka znajduje się w Plikach do pobrania poniżej.

Nie prowadzimy szczepień w warunkach szpitalnych (oddział) .

Informacji na temat zapisów grupy 80+ udziela infolinia 989 oraz Call Center pod numerem 22 508 15 52.

Materiały

Mapa punktu szczepien
25866​_mapa​_punkt​_szczepien​_v1.pdf 0.47MB