W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Mobilny Punkt Pobrań

27.02.2021

Mobilny punkt pobrań
 
Informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów nasz Mobilny Punkt Pobrań otwarty jest od dzisiaj (30 stycznia 2021r.) 7 dni w tygodniu całodobowo. Mobilny Punkt Pobrań (MPP) znajduje się na terenie hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport należącego do Polskiego Holdingu Hotelowego. Wejście do Punktu znajduje się po prawej stronie od głównego wejścia do hotelu na wprost Terminala A Lotniska Chopina. Cena testu antygenowego w kierunku Covid-19 wynosi 200 zł. Preferujemy płatność kartą.
Wynik uzyskiwany jest po 20 minutach. Zaświadczenie z wynikiem wydawane jest w języku angielskim. Każdy pozytywny wynik testu mamy obowiązek zgłosić do Sanepidu. Wkrótce uruchomimy również możliwość wykonywania testów RT-PCR, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.
Od 3.02.2021 r. w Mobilnym Punkcie Pobrań uruchomiliśmy możliwość wykonania testów RT-PCR .
Aby wykonać test należy zgłosić się do MPP odpowiednio wcześniej , ponieważ odbiór wyniku możliwy jest po 24 godzinach. Wyniki wydawane będą również w Mobilnym Punkcie Pobrań.
Cena testu RT-PCR to 800 złotych.
Telefon do MPP : 22 650-02-84
Zapraszamy pasażerów do skorzystania z naszej oferty.