W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podsumowanie projektu unijnego

23.07.2021

23.07.2021 r. w CSK MSWiA odbyło się krótkie spotkanie, które podsumowało Projekt UE numer POIS.09.02.00-00-0112/17 pn. "W dążeniu do najwyższej jakości leczenia - przebudowa pomieszczeń i wymiana sprzętu w CSK MSWiA w Warszawie dedykowana chorobom układu oddechowego, chorobom układu kostno-stawowo-mięśniowego, w zakresie ginekologii, położnictwa i neonatologii".

Podsumowanie projektu unijnego

Projekt nr POIS.09.02.00-00-0112/17 jest kolejnym zadaniem zrealizowanym przez Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie przy współudziale środków Unii Europejskiej.

Całkowity koszt realizacji projektu wyniósł 19 712 066,82 PLN

 

Projekt zakładał swoim zakresem realizację 5 zadań w Klinice Ortopedii, Traumatologii i Medycyny Sportowej oraz Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie:

  1. Roboty budowlane;
  2. Zakup sprzętu i aparatury medycznej;
  3. Zakup wyposażenia socjalno-bytowego;
  4. Zakup infrastruktury dot. informatyzacji podmiotów leczniczych;
  5. Działania informacyjne i promocyjne.

Podpisanie umowy i rozpoczęcie realizacji projektu nastąpiło dnia 28 grudnia 2017 r. a zakończenie rzeczowe projektu wystąpi do dnia 31 lipca 2021 r.

 

Uczestnicy spotkania wysłuchali prezentacji na temat zmian, które zostały przeprowadzone dzięki funduszom pochodzącym z projektu i tyczyły się zarówno kwestii architektonicznych, budowlanych oraz zakupu nowoczesnych sprzętów i infrastruktury informatycznej.

Zdjęcia (3)