W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Polityka prywatności aplikacji iPolak

 

1. Niniejszy dokument opisuje politykę prywatności aplikacji mobilnej iPolak (dalej "aplikacja"). Ministerstwo Spraw Zagranicznych, z siedzibą przy al. J. Ch. Szucha 23, 00-580 Warszawa (dalej "MSZ"),  traktuje ochronę prywatności w Internecie Użytkowników korzystających z aplikacji mobilnej iPolak udostępnianej za pośrednictwem Google Play priorytetowo i dokłada wszelkich starań, aby prywatność ta była chroniona.

2. Korzystanie z aplikacji wymaga posiadania urządzenia mobilnego z systemem Android oraz połączenia urządzenia mobilnego z Internetem. 

3. Aplikacja jest instalowana na urządzeniach mobilnych, w szczególności na telefonach komórkowych i tabletach i po uprzednim pobraniu aplikacji za pośrednictwem Google Play store;

4.  Korzystanie z aplikacji nie wymaga podania jakichkolwiek danych osobowych. Aplikacja nie przechowuje żadnych danych osobowych, które mogłyby umożliwić osobie trzeciej identyfikację konkretnego użytkownika aplikacji.

5. W zależności od platformy mobilnej, aplikacja może uzyskać dostęp do następujących uprawnień na urządzeniu mobilnym:

- pamięci urządzenia i aparatu fotograficznego, na potrzeby skanowania kodu QR,

Ponadto aplikacja może przekazywać do systemu Google Analytics informacje o nazwie urządzenia mobilnego, na którym została zainstalowana, wersję wykorzystywanego przez Użytkownika systemu operacyjnego urządzenia mobilnego, wersję aplikacji i token powiadomień. W zależności od aplikacji mobilnej, uprawnienia aplikacji można odwołać przez zmianę ustawień systemowych na urządzeniu lub odinstalowanie aplikacji.

7. W przypadku braku zgody na niniejszą politykę prywatności proszę nie instalować aplikacji lub ją odinstalować. Trwałe usunięcie aplikacji z urządzenia mobilnego jest równoznaczne z zakończeniem korzystania z aplikacji.

8. Niniejsza polityka prywatności ma jedynie charakter uzupełniający w stosunku do polityki prywatności Google Play Store. Organizator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za politykę prywatności Google Play store oraz przestrzeganie przepisów prawa o ochronie danych osobowych oraz ustawy oświadczeniu usług drogą elektroniczną w ramach Google Play store.