W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Baza materiałów ORE dla nauczycieli – zachęcamy do korzystania!

13.10.2019

Ponad 4500 publikacji dla nauczycieli, dyrektorów szkół, a także rodziców zgromadzonych w jednym miejscu do pobrania bezpłatnie. Zachęcamy do zapoznania się z bazą materiałów opracowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Baza materiałów ORE dla nauczycieli

Baza zawiera scenariusze, prezentacje, poradniki, programy nauczania, a także przykłady dobrych praktyk. Wśród nich są m.in. materiały dotyczące wychowania, profilaktyki, pracy z uczniem zdolnym, promocji zdrowia w szkole, resocjalizacji, kompetencji społecznych i obywatelskich oraz kształcenia zawodowego.

Na stronie internetowej z materiałami znajduje się również wygodna wyszukiwarka, dzięki której można w łatwy sposób odszukać potrzebne publikacje.

Zapraszamy nauczycieli, specjalistów, rodziców, samorządowców oraz wszystkich zainteresowanych do korzystania z zasobów ORE.

Wykaz publikacji znajduje się na stronie: https://www.ore.edu.pl/materialy-do-pobrania/

{"register":{"columns":[]}}