W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

BohaterONy 2020 – zachęcamy do głosowania!

29.09.2020

Zachęcamy do oddania głosu na nominowanych do Nagrody BohaterONy im. Powstańców Warszawskich w ramach V edycji kampanii edukacyjno-społecznej BohaterON – włącz historię! Członkiem Kapituły Nagrody jest Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski. Głosowanie trwa do 14 października!

Stare zdjęcie żołnierzy, logo BohaterON po lewo u góry, a na dole tekst "Zagłosuj. strona główna > bohaterony2020 > zagłosuj".

Nagroda BohaterONy im. Powstańców Warszawskich

Wyłonienie laureatów Nagrody BohaterONy 2020 im. Powstańców Warszawskich jest jednym z elementów kampanii edukacyjno-społecznej BohaterON. Ideą jest uhonorowanie osób i instytucji, których działania w okresie od stycznia do końca lipca br. w sposób szczególny promowały wiedzę o historii Polski XX wieku oraz edukację historyczno-patriotyczną.

Zachęcamy do głosowania na nauczycieli

Szczególnie zachęcamy do oddania głosu na kandydatów wyróżnionych w kategorii „Nauczyciel”. To osoby, które w wyjątkowy sposób łączą swoje życie zawodowe z pasją do historii i podtrzymywania pamięci o polskich bohaterach.

Swój głos można oddać także w pozostałych 6 kategoriach: firma, instytucja, osoba publiczna, dziennikarz, organizacja non-profit i pasjonat.

Wybór laureatów

Wyboru laureatów dokona Kapituła Nagrody, przyznając w każdej kategorii Złote, Srebrne i Brązowe BohaterONy. Jednym z członków kapituły jest Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski.

Złoty BohaterON Publiczności to nagroda, której laureaci zostaną wyłonieni na podstawie wyniku głosowania internautów.

Jak zagłosować? 

Swój głos można oddać na stronie: https://bohateron.pl/bohaterony-2020/zaglosuj/.

Laureaci zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się w październiku w Warszawie.


Głosowanie trwa do 14 października.

Więcej o Nagrodzie: https://bohateron.pl/bohaterony-2020/o-nagrodzie/.

Zachęcamy do głosowania! 

{"register":{"columns":[]}}