W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dzień Edukacji Narodowej w Jagiellończyku z udziałem wiceministra Tomasza Rzymkowskiego

12.10.2021

We wtorek, 12 października br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu odbył się Dzień Edukacji Narodowej z udziałem Sekretarza Stanu w MEiN Tomasza Rzymkowskiego. Podczas uroczystości zasłużeni pedagodzy zostali odznaczeni Medalami Komisji Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej w Jagiellończyku z udziałem wiceministra Tomasza Rzymkowskiego. Zdjecie grupowe przedstawia wiceministra Rzymkowskiego wraz z nauczycielami szkoły

– Jestem niezwykle zaszczycony, że mogę być w murach tak pięknej, historycznie zasłużonej placówki oświatowej. Szkoły z wielką tradycją, z wielką tożsamością, szkoły, która jest wpisana na stałe w krajobraz nie tylko historycznego Sieradza, ale całego województwa łódzkiego i Polski – podkreślił wiceminister Tomasz Rzymkowski w trakcie wydarzenia. 

W czasie uroczystości  Sekretarz Stanu w MEiN Tomasz Rzymkowski wręczył Medale Komisji Edukacji Narodowej 8 nauczycielom Liceum Ogólnokształcącego w Sieradzu. Po części oficjalnej odbył się występ artystyczny, podczas którego młodzież zaprezentowała widowisko słowno-muzyczne.
 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}