W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Justyna Kralisz nowym dyrektorem ORPEG

22.11.2021

22 listopada br. Justyna Kralisz została powołana na stanowisko dyrektora Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą. Nominację odebrała z rąk wiceministra Dariusza Piontkowskiego.

Przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą pozują w szeregu do zdjęcia w pokoju.

Justyna Kralisz od 1 kwietnia 2020 r. pracowała na stanowisku wicedyrektora ds. rozwoju oświaty polskiej za granicą w Ośrodku Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą. Jest opiekunem stażu awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego. Posiada kwalifikacje do nauczania zintegrowanego i przyrody we wszystkich typach szkół. 
 
W latach 2011-2014 Justyna Kralisz była opiekunem projektu pt. „Przyjazna i bezpieczna szkoła. Praktyczne przygotowanie szkół do realizacji zadań wychowawczych i opiekuńczych”. Jest również członkiem Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Łódź-Polesie. Od wielu lat zaangażuje się w działalność harcerską. Obecnie pełni funkcję Naczelniczki Organizacji Harcerek Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.
 
Justyna Kralisz była wielokrotnie doceniana za swoją pracę, innowacyjność i zaangażowanie. W latach 2012-2019 pięciokrotnie otrzymywała nagrodę dyrektora szkoły za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej. W 2012 r. otrzymała świadectwo oryginalności przyznawane przez Klub Nauczyciela w Łodzi. 

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}