W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna” – przedłużenie terminu nadsyłania prac

23.03.2022

Do 4 maja br. można nadsyłać prace w konkursie „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”. Zachęcamy uczniów klas VI szkół podstawowych do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem aplikacji „Cyfrowe Drzewo Genealogiczne”.

Grafika - na pomarańczowym tle ludzkie twarze i napis „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna. Konkurs genealogiczny dla uczniów klas 6 szkół podstawowych”

O przedłużeniu terminu nadsyłania prac zadecydowali organizatorzy konkursu „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna” Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Archiwa Państwowe. Zgodnie z nowym harmonogramem:

  1. termin przyjmowania prac konkursowych został wydłużony do 4 maja br.; prace złożone po tym terminie nie będą brane pod uwagę;
  2. listy finalistów zostaną ogłoszone przez komisje wojewódzkie na stronach kuratoriów i Archiwów Państwowych najpóźniej do 31 maja br.;
  3. do 30 czerwca br. kapituła konkursu ogłosi na stronach internetowych Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Archiwów Państwowych listę laureatów i osób wyróżnionych w konkursie.

Nie zmieniają się pozostałe warunki konkursu. O terminie i miejscu gali finałowej uczestnicy zostaną poinformowani indywidualnie.

Przypominamy, że konkurs odbywa się za pośrednictwem aplikacji internetowej do tworzenia drzewa genealogicznego „Cyfrowe Drzewo Genealogiczne” przygotowanej przez Ośrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z Archiwami Państwowymi.

Uczestnicy konkursu mogą liczyć na pomoc merytoryczną i organizacyjną pracowników kuratoriów oświaty i sieci Archiwów Państwowych w całej Polsce oraz wsparcie techniczne pracownika Ośrodka Rozwoju Edukacji w korzystaniu z aplikacji „Cyfrowe Drzewo Genealogiczne”. Wszelkie pytania i problemy techniczne można zgłaszać za pośrednictwem dostępnego w aplikacji formularza kontaktowego.

Materiały

Regulamin konkursu pod nazwą „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”
20220322​_Bez​_korzeni​_nie​_zakwitniesz​_konkurs​_regulamin​_jednolity.pdf 0.24MB
Zmiana regulaminu konkursu pod nazwą „Bez korzeni nie zakwitniesz. Moja Wielka i Mała Ojczyzna”
20220322​_zmiana​_regulaminu​_Konkursu​_Bez​_korzeni​_nie​_zakwitniesz​_z​_dnia​_25​_stycznia​_2022​_r.pdf 0.17MB
{"register":{"columns":[]}}