W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Materiały do kształcenia zawodowego na epodreczniki.pl – zachęcamy do współpracy!

07.04.2020

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli przedmiotów zawodowych umożliwiamy podmiotom zewnętrznym, zarówno osobom, jak i instytucjom, dzielenie się materiałami do kształcenia w zawodach na platformie www.epodreczniki.pl, w dodatkowej zakładce Kształcenie na odległość – Kształcenie zawodowe – materiały podmiotów zewnętrznych.

Grafika na ciemnoniebieskim tle. Po lewej stronie postać w masce i rękawicach, która spawa tłumik. Po prawej stronie napis na białym tle: Materiały do kształcenia zawodowego na epodreczniki.pl – zachęcamy do współpracy!

Podmioty zainteresowane zamieszczeniem materiałów lub linków do materiałów do kształcenia zawodowego na platformie epodreczniki.pl prosimy o zgłoszenie się do Ośrodka Rozwoju Edukacji – adres mailowy tomasz.madej@ore.edu.pl. Chętni otrzymają informacje dotyczące zasad zamieszczania materiałów.  

Zasoby zweryfikowane przez nauczycieli szkół prowadzących kształcenie zawodowe będą mogły być wykorzystywane do realizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, w tym do przygotowania materiałów do samodzielnej pracy uczniów w domu.

Zapraszamy do współpracy!

{"register":{"columns":[]}}