W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wzór formularza sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego za 2019 r.

19.12.2019

Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że jest już dostępny formularz sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego za 2019 r.

Tabliczka na budynku MEN

Zgodnie z treścią rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 13 stycznia 2010 r. w sprawie sposobu opracowywania sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego, forma elektroniczna sprawozdania została umieszczona na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakładce: Finansowanie Edukacji.

Instrukcja formularza

  1. Należy uzupełniać tylko pola wypełnione kolorem, pozostałe informacje zostaną wygenerowane automatycznie.
  2. Zastosowano mechanizmy weryfikujące i ułatwiające wypełnianie formularza.
    Podczas wpisywania danych będą się wyświetlać komunikaty pomocnicze oraz mogą się pojawiać komunikaty o błędach, np. w przypadku wpisania:
    – nieprawidłowego kodu TERYT,
    – liczby z więcej niż dwiema cyframi po przecinku,
    – liczby ujemnej.

Materiały

Wzór formularza sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego
wzór​_formularza​_sprawozdania​_z​_wysokości​_srednich​_wynagrodzen​_na​_poszczegolnych​_stopniach​_awansu​_zawodowego​_w​_szkolach​_prowadzonych​_przez​_jst.xls 0.76MB
{"register":{"columns":[]}}