W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Marek Kajs

Zastępca Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska

Marek Kajs
Zastępca Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska

Marek Kajs jest absolwentem magisterskich studiów na Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, kierunek – leśnictwo. Ukończył także studia podyplomowe „Organizacja i zarządzanie w Gospodarstwie Leśnym” na Akademii Rolniczej im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu.

Uczestnik wielu szkoleń z zakresu ochrony środowiska, stosowania prawa krajowego oraz wspólnotowego, zarządzania personelem i zarządzania projektami.

Od początku pracy zawodowej związany z ochroną przyrody. Karierę zaczynał w Ministerstwie Środowiska, w Departamencie Krajowych Form Ochrony Przyrody. Z Generalną Dyrekcją Ochrony Środowiska związany od początku jej istnienia. Był Członkiem Korpusu Prezydencji RP w Radzie UE, Naczelnikiem Wydziału Obszarów, Siedlisk Chronionych i Krajobrazu w Departamencie Ochrony Przyrody, Naczelnikiem Wydziału Planowania Ochrony w Departamencie Zarządzania Zasobami Przyrody, a od 2014 r. - Zastępcą Dyrektora Departamentu Zarządzania Zasobami Przyrody w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Od 2014 r. zajmuje stanowisko Zastępcy Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
21.01.2021 11:09 Anita Omelczuk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Anita Omelczuk
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Marek Kajs 2.0 28.03.2022 08:14 Judyta Mikołajczuk
Marek Kajs 1.0 21.01.2021 11:09 Anita Omelczuk

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}