W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Skorzystaj z możliwości przedłużenia terminu płatności za podatek od nieruchomości

Gminy będą mogły przedłużyć terminy płatności rat podatków od nieruchomości płatnych w: kwietniu, maju i czerwcu 2020 r., maksymalnie do 30 września 2020 r. 

Informacje:

W gminach, w których zostaną podjęte uchwały, przedłużone zostaną przedsiębiorcom terminy płatności rat podatku od nieruchomości, płatnych w kwietniu, maju i czerwcu 2020 r., tj. w przypadku osób fizycznych raty płatnej do 15 maja, a w przypadku osób prawnych, rat podatku za: kwiecień, maj i czerwiec, płatnych do: 15 kwietnia, 15 maja i 15 czerwca.
 

  • Z narzędzia możesz skorzystać, jeżeli prowadzisz działalność w gminie, która podjęła stosowną uchwałę, oraz jesteś przedsiębiorcą, którego płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19.

  • Każdy przedsiębiorca będący podatnikiem podatku od nieruchomości, w tym prowadzący działalność jednoosobowo, którego płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19.

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2020 17:43

Instytucja odpowiedzialna za usługę: Ministerstwo Finansów