W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dołącz do wspólnej oferty Polish Smart City i zdobywaj nowe, zagraniczne rynki!

Ministerstwo Spraw Zagranicznych przygotowuje nowy projekt promocji polskich firm oferujących technologie usprawniające zarządzanie i jakość życia w miastach.

Zdjęcie przedstawia centrum Warszawy nocą, kolorowo oświetlone wieżowce m.in. Złote Tarasy, Intercontinental i inne drapacze chmur z ulicy Emilii Plater

Celem jest stworzenie wspólnej oferty Polish Smart City, złożonej z najlepszych projektów, które w przyszłości mogłyby być promowane za granicą również przy wsparciu MSZ i polskich placówek.

Jeśli Twoja firma oferuje technologie:

  • poprawiające jakość komunikacji, 
  • podnoszące efektywność energetyczną, 
  • ułatwiające zarządzanie

czy  inne rozwiązania w obszarze tzw. inteligentnych miast i jesteś zainteresowany współpracą prosimy o kontakt. Epidemia COVID-19 to czas nowych wyzwań dla społeczeństwa i gospodarki. To również przyspieszająca na całym świecie rewolucja cyfrowa oraz  potrzeba nowych, kreatywnych rozwiązań.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w projekt Polish Smart City do kontaktu pod adresem: DWE.SmartPoland@msz.gov.pl

W razie zainteresowania uprzejmie prosimy o informację zwrotną do 1 sierpnia 2020 r. oraz o wypełnienie krótkiego formularza dostępnego poniżej.

Wypełniam formularz