W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Przedsiębiorcy

męska dłoń trzymająca świecącą się żarówkę, zmieniającą się w sieć

Otworzenie się administracji publicznej na biznes i budowanie obustronnej współpracy należy do głównych zadań GovTech Polska. Była to też przesłanka do utworzenia platformy konkursowej GovTech Polska, która łączy oba te środowiska i pozwala, zwłaszcza start upom i MŚP, realizować innowacyjne projekty dla administracji państwowej.

Oprócz platformy konkursowej, przedsiębiorcy mogą znaleźć w ofercie partnerów GovTech wiele programów edukacyjnych, grantowych czy prorozwojowych z dziedziny nowych technologii, które pozwolą im rozwijać się, dokształcać i podbijać nowe rynki, nawet te międzynarodowe.

Zobacz wszystkie projekty

Wygraj kontrakt - platforma konkursowa

Platforma konkursowa to nowczesne narzędzie stworzone z myślą o rozwiązywaniu wyzwań, zarówno technologicznych, jak i informatycznych, rzuconych biznesowi przez sektor publiczny. Oprócz aspektu finansowego, uczestnictwo w konkursach GovTech umożliwia rozwiązanie problemów istotnych społecznie i przyczynia się do poprawy i efektywności działania administracji publicznej. Jeśli chcesz podjąć wyzwanie technologiczne, zapraszamy do wejścia na platformę konkursową:

Podejmij wyzwanie technologiczne