W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podejmij wyzwanie i staw czoła zmianie klimatu!

Jeżeli Twoja firma zajmuje się tematami związanymi z klimatem, żywnością bądź transportem i chce przyczynić się do rozwiązania światowych wyzwań związanych ze zmianą klimatu zapraszamy do wzięcia udziału w The CivTech Alliance COP26 Global Scale-up Programme.

Na grafice napis: The CivTech Alliance COP26 Global Scale-up Programme #klimat #żywność #transport

O CivTech International Alliance

CivTech International Alliance to ogólnoświatowa społeczność organizacji publicznych, prywatnych oraz trzeciego sektora działających w obszarze GovTech, CivTech i CivicTech. Zaangażowane organizacje tworzą przestrzeń do wymiany doświadczeń, a ich głównym celem jest wspieranie i rozwijanie ekosystemu, który sprzyja tworzeniu produktów i usług opartych na technologii, poprawiających jakość życia obywateli.

Centrum GovTech już od 2018 roku jest związane CivTech International Alliance i aktywnie angażuje się w podejmowane w ramach działalności sieci inicjatywy. Jedną z takich inicjatyw jest obecnie trwający The CivTech Alliance COP26 Global Scale-up Programme.

O programie

The CivTech Alliance COP26 Global Scale-up Programme to prowadzony w języku ankgielskim program, który powstał w wyniku połączenia sił 3 instytucji akademickich i 8 rządów (w tym Centrum GovTech) z 10 krajów: Australii, Brazylii, Dani, Estonii, Niemiec, Litwy, Polski, Szkocji, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych. Program skierowany jest do szybko rozwijających się przedsiębiorstw o globalnych ambicjach. W ramach inicjatywy przedsiębiorstwom postawione zostały trzy wyzwania: z zakresu umocnienia środowiska naturalnego na klęski żywiołowe, marnotrawstwa żywności oraz dekarbonizacji transportu.

The CivTech Alliance COP26 Global Scale-up Programme  jest częścią 26. Szczytu Klimatycznego ONZ, który odbędzie się w Glasgow w listopadzie.

Jako GovTech Polska od lat współtworzymy międzynarodową społeczność GovTechów i CivTechów ze wszystkich kontynentów. Współpracując możemy razem rozwiązywać globalne wyzwania obywateli niezależnie od kraju zamieszkania. Otwierając pierwszy na świecie tak szeroki program akceleracyjny dla firm, chcemy by firmy pomogły rządom na świecie poszukać rozwiązań na dekarbonizowanie transportu, redukcję marnowania żywności czy wzmocnienie środowiska naturalnego i odpowiedzi na klęski żywiołowe. - mówi Justyna Orłowska, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech

Dlaczego warto?

To niepowtarzalna szansa na:

  • bezpłatny udział w programie o zasięgu globalnym,
  • nawiązanie kontaktu ze światowymi decydentami, nabywcami i inwestorami,
  • zaprezentowanie się podczas 26. Szczytu Klimatycznego ONZ w Glasgow,
  • międzynarodowy rozwój i zwiększenie rozpoznawalności swojego biznesu,
  • wprowadzenie gotowych produktów na rynek.

Co musisz zrobić?

Zaaplikuj na stronie: https://cop26.civtechalliance.org/

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 25 lipca 2021 r.!

Miej realny wpływ na klimat!