W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Już dziś odbędzie się webinar dla szkół podstawowych: ,,Jak wnioskować o wsparcie finansowe w ramach Laboratoriów Przyszłości?"

Już niedługo rozpocznie się składanie wniosków o wsparcie finansowe przez szkoły i organy prowadzące. Aby ułatwić nadchodzący proces zapisów, przygotowaliśmy otwarty webinar, na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w Laboratoriach Przyszłości.

Już dziś odbędzie się webinar dla szkół podstawowych: Jak wnioskować o wsparcie finansowe w ramach Laboratoriów Przyszłości?
30 września 2021 godz. 16:00
www.gov.pl/laboratoria

Webinar ,,Jak wnioskować o wsparcie finansowe w ramach Laboratoriów Przyszłości?”

Kiedy?  

Webinar odbędzie się już dziś 30 września 2021 r.: o godz. 16:00. 

Gdzie?  

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Teams. Aby dołączyć do spotkania, należy kliknąć ten LINK, a następnie podać swoje imię i nazwisko.  

Program 

Podczas webinaru: 

  • przedstawimy krok po kroku proces składania wniosków,   
  • pokażemy, jak działają narzędzia do wnioskowania,   
  • wyjaśnimy założenia i cele programu,  
  • odpowiemy na pytania.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie nadchodzącym wydarzeniem dołączenie do spotkania może się okazać w niektórych przypadkach niemożliwe. Po webinarze wszystkim, którzy zgłosili swój udział w wydarzeniu, wyślemy link do zapisanego nagrania oraz opublikujemy je na stronie Laboratoriów Przyszłości.  

W przyszłości planujemy przeprowadzenie kolejnych webinarów, dlatego zachęcamy Państwa do obserwowania pojawiających się aktualności na stronie Laboratoriów Przyszłości. 

 

{"register":{"columns":[]}}