W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Weź udział w przetargu i zidentyfikuj kompetencje cyfrowe potrzebne różnym grupom społecznym oraz zaproponuj metody ich pomiaru!

Jednym z wyzwań w kontekście rozwoju cyfrowego jest przygotowanie społeczeństwa do funkcjonowania w nowym, nieustająco zmieniającym się świecie i czerpaniu korzyści płynących z tych przemian. Niezwykle istotne znaczenie w tym zakresie ma rozwój kompetencji cyfrowych.

Na grafice tekst: Wykonaj ekspertyzę kompetencji cyfrowych

Oprócz powszechnych kompetencji cyfrowych przydatnych i potrzebnych wszystkim obywatelom istnieją również takie kompetencje cyfrowe, które są specyficzne dla poszczególnych ról społecznych, co oznacza, że inne kompetencje cyfrowe są potrzebne pracownikowi administracji publicznej, a jeszcze inne nauczycielom.

Ogłoszony przetarg ma w rezultacie pomóc zidentyfikować zakres kompetencji cyfrowych wyżej wspomnianych poszczególnych grup społecznych i dostarczyć informacji na temat możliwości ich pomiaru, co w efekcie pomoże w przyszłości rozwijać te kompetencje poprzez dobór odpowiedniego programu szkoleń, przygotowanie trenerów, zidentyfikowanie braków kompetencyjnych i określenie kierunku działania.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania ofert i przygotowania ekspertyzy na temat kompetencji cyfrowych potrzebnych różnym grupom społecznym oraz zaproponowania metody ich pomiaru. To realna pomoc w zwiększaniu poziomu kompetencji cyfrowych naszego społeczeństwa i zapewnianiu każdemu możliwości ich rozwoju stosownie do potrzeb!

 

Twórzmy razem otwarte i nowoczesne społeczeństwo!

 

Składanie ofert

Oferty można składać do dn. 11.06.2021 r.

W razie jakichkolwiek wątpliwości można również zadawać pytania do dn. 07.06.2021 r.

Więcej informacji oraz potrzebne dokumenty znajdziesz na: https://www.gov.pl/web/premier/wykonanie-ekspertyzy-definiujacej-kompetencje-cyfrowe-specyficzne-dla-roznych-grup-spolecznych-i-wskazujacej-metody-ich-pomiaru