W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dyżur konsularny w Palma de Mallorca 2 października 2021 r.

29.08.2021

Paszport

Podczas dyżuru przyjmowane będą wnioski paszportowe. Na wizytę należy zapisać się za pomocą systemu e-konsulat, wybierając opcję „sprawy paszportowe”, a następnie lokalizację „Palma de Mallorca”. Inne sprawy mogą być realizowane za uprzednim uzgodnieniem poprzez kontakt mailowy: barcelona.kg.sekretariat@msz.gov.pl lub telefoniczny: (+34) 933 220 542, (+34) 933 227 234.

Prosimy o dokładne zapoznanie się przed wizytą z informacjami na stronie https://gov.pl/hiszpania/paszporty, przyniesienie wypełnionych wniosków paszportowych (formularz do pobrania na stronie) a także, w miarę możliwości, aktów stanu cywilnego lub ich fotokopii, które mogą być konieczne przy składaniu wniosku paszportowego w razie stwierdzenia niezgodności danych osobowych.

Opłaty konsularne zgodnie z aktualną Taryfą Opłat Konsularnych (https://www.gov.pl/web/hiszpania/oplaty-konsularne1) będą pobierane na miejscu przy użyciu karty płatniczej lub w formie przelewu na konto bankowe Konsulatu Generalnego RP w Barcelonie (wnioski nieopłacone do wskazanego terminu nie będą podlegały rozpatrzeniu).

 Dyżur odbędzie się w AC Hotel Ciutat de Palma przy Plaza Puente 3, C.P 07014 w Palma de Mallorca, w sali Forum na parterze.

Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki.  

W przypadku znacznego pogorszenia się sytuacji epidemicznej na Majorce należy liczyć się z możliwością anulowania dyżuru. Prosimy o bieżące śledzenie strony internetowej oraz Twittera placówki.