W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Punkt pomocy prawnej dla Polaków w Katalonii i na Balearach

27.06.2022

konsultacje prawne i psychologiczne

Konsulat Generalny RP w Barcelonie serdecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje z panią Mecenas Katarzyną Dylik w ramach punktu pomocy prawnej dla polskich obywateli rezydujących lub przebywających na terenie okręgu konsularnego. Ze względu na obowiązujące obostrzenia epidemiczne odbywać się będą w formie online (za pośrednictwem programu Zoom lub Skype).

Świadczone w formie porady prawnej usługi mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują typowej usługi adwokackiej. Konsultacja powinna mieć charakter jednorazowy i nie stanowi zobowiązania do prowadzenia konkretnej sprawy. Zakres usług ma charakter podstawowy i obejmuje zagadnienia prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego i prawa pracy.

Najbliższe konsultacje odbędą się w dniu 30 czerwca 2022 r. w godz. 09:00 - 12:00 (czwartek)

Zapisy na spotkanie przyjmowane są pod adresem: pomocprawna.kg.barcelona@msz.gov.pl; Prosimy o podanie miejsca (miejscowości) zamieszkania dla celów statystycznych.

O przyjęciu na konkretny termin decyduje kolejność zgłoszeń.

{"register":{"columns":[]}}