W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zachęcamy do pobrania aplikacji "Polak za granicą"

15.07.2021

Nowa aplikacja mobilna MSZ "Polak za granicą" to doskonałe narzędzie informacyjne dla wszystkich osób planujących wakacje, udających się w delegację, czy w odwiedziny do rodziny, mieszkającej poza granicami RP.

Polak screen

Aplikacja mobilna „Polak za granicą” jest następcą bardzo dobrze przyjętego „iPolaka”, który powstał w 2011 roku. Jest ona mobilną wersją „informacji dla podróżujących” znajdujących się na stronie MSZ. Użytkownicy mają do wyboru wersję na dwa systemy operacyjne Android oraz iOS. Aplikację można pobrać w AppStore i Google Play. To doskonałe narzędzie informacyjne dla wszystkich osób planujących wakacje, udających się w delegację, czy w odwiedziny do rodziny, mieszkającej poza granicami RP. Znaczenie aplikacji w dobie pandemii jeszcze bardziej wzrosło z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki wjazdu i pobytu w poszczególnych krajach oraz w związku z poszukiwaniem przez internautów precyzyjnych i wiarygodnych informacji w kontekście podróżowania.