W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Weź udział w konkursie recytatorskim

30.03.2020

Kuratorzy Fundacji im. Władysława Reymonta zapraszają dzieci i młodzież polonijną do udziału w jubileuszowym, 50. Konkursie Recytatorskim. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 marca 2020 r.

Reymont

Tradycyjnie nagrodą główną jest wyjazd trzech laureatów do Polski na Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Mówimy Reymontem”.

Koncert Laureatów odbędzie się 31 maja 2020 r. w Hamilton.

Konkurs recytatorski organizowany jest przez Fundację Reymonta od 1970 roku. Od 2005 roku, wydarzenie obejmuje swoim zasięgiem teren prawie całej Kanady. Konkurs cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży polonijnej. W ubiegłym roku chęć udziału zgłosiło blisko 300 uczniów.

Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Toronto wspiera konkurs z funduszy Ministerstwa Spraw Zagranicznych przeznaczonych na współpracę z Polonią i Polakami za granicą.

Więcej informacji o konkursie, regulamin i kartę zgłoszenia znajdą Państwo na stronie: http://www.reymontfoundation.com

Ponadto treść regulaminu zamieszczamy poniżej w pliku do pobrania.

Materiały

Regulamin Konkursu Fundacji im. W.Reymonta
Komunikat​_2020.pdf 0.56MB