W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Patrycja Szpak-Lichota

Dyrektor Generalny

Dyrektor Generalny Patrycja Szpak-Lichota

Patrycja Szpak-Lichota

Jest absolwentką Socjologii na Wydziale Filozofii i Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbyła także studia podyplomowe z Zarządzania Projektami Unii Europejskiej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także Master Class of Management w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Przez kilkanaście lat pracy zawodowej, związana z biznesem prywatnym, począwszy od stanowisk asystenta i specjalisty, na dyrektorze ds. personalnych kończąc. W latach 2016 – 2018, zatrudniona w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, jako zastępca dyrektora w Biurze Dyrektora Generalnego, odpowiadając m.in. za całość spraw z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W lutym 2018 roku, powołana na zastępcę prezesa ds. organizacyjnych i ekonomicznych PGW Wody Polskie, nadzorując piony: ekonomiczny, personalny, prawny, organizacyjny, zamówień publicznych, informatyczny. Od lipca 2021 roku, na stanowisku zastępcy dyrektora w Biurze Dyrektora Generalnego, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, kierując Wydziałami: Kadr i Rozwoju oraz Płac.

{"register":{"columns":[]}}