W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. mgr inż. Robert Kucz

Zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie

SONY DSC

Robert Kucz służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 1996 roku podejmując studia w zakresie inżynierii bezpieczeństwa pożarowego w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Po ukończeniu studiów kontynuował służbę w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu gdzie pracował początkowo jako dowódca sekcji, następnie jako wykładowca oraz dowódca zmiany.

W 2003 roku ukończył studia magisterskie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Od roku 2010 pełnił służbę w Komendzie Miejskiej PSP w Rudzie Śląskiej, gdzie w 2012 roku został powołany na stanowisko z-cy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej.

W 2017 roku ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi dla straży pożarnej. Od czerwca 2019 pełni służbę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chorzowie jako z-ca Komendanta Miejskiego PSP.

Został odznaczony:

  • Brązowym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa” w 2004 roku;
  • Brązową Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” w 2014 roku;
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.12.2020 08:04 st. kpt. Paweł Strugacz
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Paweł Strugacz
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. mgr inż. Robert Kucz 2.0 16.05.2022 13:39 mł. bryg. Paweł Strugacz
bryg. mgr inż. Robert Kucz 1.0 08.12.2020 08:04 st. kpt. Paweł Strugacz

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}