W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. Robert Licznerski

Zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu

Portret brygadiera Roberta Licznerskiego Zastępcy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu

Robert Licznerski urodził się 14 stycznia 1979 r. w Gdyni. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1998 r. jako podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, którą ukończył w 2002 r. Po ukończeniu szkoły podjął służbę stałą jako dowódca zastępu w Komendzie Miejskiej PSP w Gdańsku. Następnie od 1 września 2006 roku pełnił służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Malborku, zajmując kolejno stanowiska dowódcy sekcji, dowódcy zmiany, zastępcy dowódcy jednostki ratowniczo-gaśniczej i naczelnika wydziału operacyjno-szkoleniowego. W 2011r. uzyskał tytuł magistra kończąc Akademię Finansów w Warszawie na kierunku Finanse i rachunkowość, w specjalności finansowanie ratownictwa. W 2012 roku ukończył Studia Podyplomowe w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego na Wydziale Zamiejscowym w Elblągu w zakresie Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy. Z dniem 7 sierpnia 2019 r. powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu.

Odznaczony m. in. Brązową Odznaką Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej – 2012 r., Brązowym Medalem Za Długoletnią Służbę – 2014 r.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
03.12.2020 13:39 mł. asp. Dawid Rogożyński
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Kadrowo - Organizacyjny
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. Robert Licznerski 1.0 03.12.2020 13:39 mł. asp. Dawid Rogożyński

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}