W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Dystrybucja ulotek przez jednostki OSP do mieszkańców powiatu koszalińskiego

Skrzynka na listy wraz z ulotkami akcji #Szczepimy się w jednym z wspólnot mieszkaniowych

Druhowie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu koszalińskiego w ramach wsparcia Narodowego Programu Szczepień rozpoczęli dystrybucję ulotek promujących akcję informacyjną dotyczącą szczepień przeciwko COVID-19, w celu zachęcenia społeczeństwa lokalnego do szczepienia się. Dystrybucja ulotek polega na ich bezpiecznym dostarczeniu do skrzynek pocztowych mieszkańcom na terenie powiatu koszalińskiego.

Ulotki zostały przekazane bezpośrednio do mieszkańców, przede wszystkich do tych, którzy nie korzystają z internetu, są samotni lub nie radzą sobie z informacją z innych źródeł.

W ulotkach znalazły się informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie przeciwko COVID-19 oraz zostały udostępnione numery telefonów kontaktowych do gminnych koordynatorów szczepień.

Opracowanie: mł. bryg. Igor Bieliński

Zdjęcia: OSP Sianów, OSP Stare Bielice, OSP Będzino

Zdjęcia (3)