W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. Paweł Fliszkiewicz

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu

bryg. Paweł Fliszkiewicz - Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu

Brygadier Paweł Fliszkiewicz urodził się 31 października 1981 roku w Radomiu. Służbę strażacką rozpoczął w 2000 roku jako podchorąży – słuchacz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, którą ukończył w maju 2004 roku uzyskując stopnień młodszego kapitana i tytuł inż. pożarnictwa. Po ukończeniu nauki w Szkole Głównej Służby Pożarniczej rozpoczął służbę stałą w Komendzie Miejskiej  Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu na stanowisku dowódcy zastępu. W 2005 roku podjął studia magisterskie uzupełniające w systemie zaocznym, również w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na wydziale inżynierii bezpieczeństwa pożarowego, kończąc uzyskał tytuł mgr inż. pożarnictwa.

Kolejnym etapem ścieżki zawodowej było przeniesienie służbowe w grudniu 2005 roku do Ośrodka Szkolenia w Pionkach Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, gdzie przeszedł wszystkie szczeble awansu zawodowego od instruktora do naczelnika ośrodka szkolenia. Pełniąc służbę w ośrodku szkolenia uczestniczył w tworzeniu i rozwijaniu placówki poprzez unowocześnianie infrastruktury poligonowej, jak również socjalnej oraz przede wszystkim poprzez realizację procesu dydaktycznego na szkoleniach podstawowych, podoficerskich oraz specjalistycznych organizowanych dla funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.

W latach 2016 – 2018 podjął studia podyplomowe, najpierw w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie na kierunku: logistyka w bezpieczeństwie kraju, a później w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku: administracja i zarządzanie.

Brygadier Paweł Fliszkiewicz jest współautorem wielu opracowań szczebla centralnego zatwierdzonych przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej.

Z dniem 14 grudnia 2020 roku st. bryg. Jarosław Nowosielski, mazowiecki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powierzył bryg. Pawłowi Fliszkiewiczowi pełnienie obowiązków na stanowisku komendanta miejskiego PSP w Radomiu.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
16.12.2020 10:00 mł. bryg. Łukasz Szymański
Wytwarzający/ Odpowiadający:
mł. bryg. Łukasz Szymański
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. Paweł Fliszkiewicz 2.0 15.02.2021 14:40 st. kpt. Marcin Gierczak
bryg. Paweł Fliszkiewicz 1.0 16.12.2020 10:00 mł. bryg. Łukasz Szymański

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP