W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. Krzysztof Szyszka

Komendant Miejski PSP w Wałbrzychu

Zdjęcie portretowe komendanta bryg. Krzysztofa Szyszki na jasnym tle w mundurze galowym

St. bryg. Krzysztof Szyszka jest absolwentem Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu, a następnie warszawskiej SGSP, którą ukończył w 1998r. Niezbędne kwalifikacje zdobywał także na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej uzyskując tytuł mgr inż. w zakresie Zarządzania Przedsiębiorstwem  oraz na  studiach podyplomowych w SGSP  w zakresie zapobiegania pożarom  i awariom. Swoją drogę zawodową związał z Wałbrzychem, gdzie m.in. pełnił obowiązki dowódcy zastępu, dowódcy sekcji w JRG 1, starszego inspektora i oficera w Wydziale Operacyjno-Szkoleniowym KW PSP w Wałbrzychu. W 1999r. objął stanowisko zastępcy dowódcy, a następnie dowódcy wałbrzyskiej JRG 1. Od 2009r. powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego.

Od 31 stycznia 2017r.  pełnił obowiązki Komendanta Miejskiego PSP w Wałbrzychu , gdzie po dwóch miesiącach na mocy decyzji dolnośląskiego komendanta wojewódzkiego st. bryg. Adama Koniecznego z dnia 31 marca 2017r., został powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego PSP w Wałbrzychu.

St. bryg. Krzysztof Szyszka zdobywał  bogate doświadczenie ratownicze  i dowódcze. Wykazał się wielokrotnie profesjonalizmem i skutecznością, a dzięki zawodowej aktywności, z powodzeniem realizował stawiane przed nim niełatwe zadania. Posiada też bardzo ważną na stanowisku komendanta miejskiego umiejętność nawiązywania dobrych relacji z przedstawicielami władz i instytucji.

{"register":{"columns":[]}}