W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Ogromny pożar hali magazynowej w miejscowości Bielany Wrocławskie

17.04.2021

W dniu 17 kwietnia 2021 r. Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego odebrało zgłoszenie o pożarze hali magazynowej w miejscowości Bielany Wrocławskie.

pożar hali magazynowej na Bielanach Wrocławskich

Po alarmowym przybyciu na miejsce zdarzenia Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej, Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, że do pożaru doszło w hali magazynowej o wymiarach 50x50m oraz wysokości 13m. Na miejsce zadysponowano 15 zastępów PSP i 5 OSP. Zapaleniu uległy składowane w niej dokumenty oraz makulatura. Znaczne ilości składowanych tam materiałów oraz sposób ich gromadzenia (wysokie składowanie) spowodowały trudności w zlokalizowaniu pożaru. W sumie pożar gasiło 33 strażaków. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny, a 18 pracowników hali ewakuowało się przed przybyciem strażaków. Na miejsce zdarzenia przybył zastępca Komendanta Miejskiego PSP we Wrocławiu oraz grupa operacyjna Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Zdjęcia: bryg. Rafał Wąsek

 

 

Zdjęcia (7)