W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Pożar domu jednorodzinnego w miejscowości Siechnice

27.03.2021

W dniu 27 marca 2021 r. Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP we Wrocławiu odebrało zgłoszenie o pożarze w miejscowości Siechnice

Pożar domu w miejscowości siechnice

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania, Kierujący Działaniem Ratowniczym  ustalił, że  palą się dwa pomieszczenia na parterze budynku jednorodzinnego. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzania, podaniu jedno prądu wody przez okna do pomieszczeń na parterze. Po zlokalizowaniu  pożaru do wnętrza została wprowadzona  rota strażaków z drugim prądem wody w celu przeszukania pomieszczeń na piętrach i parterze - osób poszkodowanych nie stwierdzono. Z informacji uzyskanych od osób poronnych dom był niezamieszkały. Wszystkie pomieszczenia sprawdzono przy użyciu kamery termowizyjnej w celu wykluczenia ukrytych zarzewi ognia.

Zdjęcia (8)