W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wypadek na dordze wojewódzkiej nr 346 w m iejscowości Stary Śleszów

24.04.2021

W dniu 24 kwietnia 2021r, Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego odebrało zgłoszenie o wypadku w miejscowości Stary Śleszów na drodze wojewódzkiej nr 346.

wypadek na DK 346 Stary Śleszów

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów PSP i OSP, Kierujący Działaniem Ratowniczym stwierdził, że doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów: Mercedesa oraz Volkswagena. Kierujący pierwszym z wymienionych pojazdów, na skutek dachowania, został uwięziony w pojeździe. Kierująca Volkswagenem opuściła pojazd o własnych siłach, przed przybyciem pierwszych strażaków.  Działania Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji mężczyzny z pojazdu przy użyciu noszy typu deska, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej oraz przekazaniu poszkodowanego przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego.  

Zdjęcia (8)