W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł. bryg. mgr inż. Łukasz Serkowski

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP

Zdjęcie przedstawia Zastępcę Komendanta Powiatowego

Pan mł. bryg. mgr inż. poż., Łukasz Serkowski  służbę  w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej podjął 31.08.1998 roku jako kadet w Szkole Aspirantów PSP w Poznaniu. W 2000 r. ukończył studia licencjackie w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej we Włocławku na wydziale Pedagogiki.

W 2005 roku ukończył uzupełniające studia magisterskie na kierunku pedagogika w zakresie wychowanie obronne i fizyczne w Wyższej Szkole Humanistyczno –Ekonomicznej we Włocławku i uzyskał tytuł magistra. W 2010roku ukończył Szkolę Główną Służby Pożarniczej uzyskując tytuł zawodowy inżynier pożarnictwa.

W roku 2013 w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej we Włocławku ukończył studia podyplomowe w zakresie : bezpieczeństwo i higiena pracy. W trakcie wieloletniej służby w Komendzie Powiatowej PSP w Aleksandrowie Kujawskim zdobywał doświadczenie na różnych stanowiskach służbowych: młodszy inspektor, dowódca zastępu, inspektor i dyżurny operacyjny. Dnia 08 listopada 2017 r. Kujawsko – Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powierzył mł. bryg. Łukaszowi Serkowskiemu pełnienie obowiązków  Zastępcy Komendanta Powiatowego  Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim a z dniem 01 lipca 2018 r. został ostatecznie powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
07.12.2020 13:01 st.ogn. Monika Skibińska
Wytwarzający/ Odpowiadający:
st. ogn. Monika Skibińska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł. bryg. mgr inż. Łukasz Serkowski 2.0 12.01.2021 12:21 st.ogn. Monika Skibińska
mł. bryg. mgr inż. Łukasz Serkowski 1.0 07.12.2020 13:01 st.ogn. Monika Skibińska

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}