W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. Robert Cieśla

Komendant Powiatowy PSP w Bochni

Zdjęcie portretowe komendanta bryg. Roberta Cieśli w mundurze galowym na jasnym tle.

Robert CIEŚLA urodził się 29 kwietnia 1976 r. w Bochni. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1995 r. jako słuchacz-kadet w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.  Po ukończeniu Szkoły Aspirantów w 1997 r. skierowany został do pełnienia służby w Komendzie Rejonowej PSP w Bochni. W 2006 r. ukończył Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa. W 2016 r. ukończył Prywatną Wyższą Szkołę Ochrony Środowiska w Radomiu- Zarządzanie Kryzysowe w Sytuacjach Kryzysowych uzyskując tytuł magistra.

Przeszedł praktycznie wszystkie szczeble służbowe, od podziału bojowego po administrowanie i dowodzenie Komendą Powiatową. W trakcie pełnienia służby zajmował stanowiska: ratownik w JRG, starszy ratownik w JRG, dowódcy zastępu w JRG, dyżurny operacyjny powiatu, specjalista w Wydziale Operacyjnym KP PSP Bochnia, starszy specjalista w Wydziale Operacyjnym KP PSP Bochnia, pełniący obowiązki Zastępcy Dowódcy JRG, Dowódca JRG.
W 2018 roku pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego PSP w Bochni. W dniu 7 listopada 2018 r. został powołany przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Bochni.

Sprawuje nadzór nad wykonywaniem zadań przez: Sekcję ds. Organizacyjno- Kadrowych, Sekcję ds. Kontrolno- Rozpoznawczych, Stanowiskiem pracy ds. Finansów.

Odznaczony m.in.: Srebrną Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” – 2017 r. Brązowym Medalem „Za Długoletnią Służbę” -2010 r. Złotym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa” – 2012 r.


 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
27.11.2020 13:12 inż. Waldemar Kumor
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sekcja ds. organizacyjno-kadrowych
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. Robert Cieśla 2.0 09.05.2022 09:43 inż. Waldemar Kumor
mł. bryg. Robert Cieśla 1.0 27.11.2020 13:12 inż. Waldemar Kumor

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}