W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. kpt. mgr inż. Tomasz Biernacki

Z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie

st. kpt. mgr inż. Tomasz Biernacki

Życiorys

Tomasz BIERNACKI urodził się 13 sierpnia 1984 r. w Warszawie. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 2004 r. jako słuchacz-podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Po ukończeniu szkoły oficerskiej i uzyskaniu tytułu inżyniera pożarnictwa, z dniem 1 czerwca 2008 r. podjął służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Garwolinie, gdzie w następnych latach pełnił ją na kolejnych stanowiskach służbowych. W 2008 roku ukończył na Politechnice Warszawskiej studia podyplomowe w zakresie specjalności pn. bezpieczeństwo i higiena pracy, a w roku 2010 w Szkole Głównej Służby Pożarniczej studia magisterskie.

Z dniem 19 stycznia 2018 roku został powołany przez Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Garwolinie. Jako Zastępca Komendanta nadzoruje Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą, Wydział Operacyjny i Sekcję Kwatermistrzowsko-Techniczną.