W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

kpt. Michał Herman

p.o. Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi

Zdjęcie przedstawia kpt. Michała Herman w mundurze wyjściowym

kpt. Michał Herman


Życiorys

Michał Herman urodził się 17 maja 1989 r. w Łomży woj. podlaskie.

Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 2008 roku jako kadet Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Po jej ukończeniu w 2010 roku skierowany został do pełnienia służby w Komendzie Powiatowej PSP w Gołdapi na stanowisku starszego ratownika.

W trakcie służby obejmował kolejne stanowiska służbowe w wydziale operacyjnym: młodszy inspektor, specjalista, starszy specjalista i kierownik sekcji.

Podnosił swoje kwalifikacje zawodowe, kończąc niestacjonarne studia I stopnia dla strażaków w służbie stałej na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie – uzyskując w 2014 roku tytuł zawodowy inżyniera pożarnictwa. Następnie w 2016 roku ukończył niestacjonarne studia II stopnia na WIBP SGSP – uzyskując tytuł zawodowy magistra inżyniera pożarnictwa.

Od 01 marca 2021 roku, na wniosek Komendanta Powiatowego PSP w Gołdapi, Warmińsko–Mazurski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powierzył kpt. Michałowi Herman pełnienie obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
02.03.2021 00:28 Michał Herman
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wojciech Szczepanik
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
kpt. Michał Herman 3.0 01.04.2021 15:48 Michał Herman
kpt. Michał Herman 2.0 01.04.2021 15:45 Michał Herman
kpt. Michał Herman 1.0 02.03.2021 00:28 Michał Herman

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP