W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł. bryg. Arkadiusz Lichota

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie

Zdjęcie portretowe mł. bryg. Arkadiusza Lichoty Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie w mundurze wyjściowym na jasnym tle.

mł. bryg. Arkadiusz Lichota służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1989 roku jako kadet Szkoły Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Po ukończeniu szkoły w systemie stacjonarnym w 1991 roku został skierowany do pełnienia służby w ówczesnej Komendzie Rejonowej Straży Pożarnych w Ełku. Z dniem 1 grudnia 1992 roku w ramach przeniesienia służbowego kontynuował służbę w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej, a od 1999 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, którą pełni do dnia dzisiejszego.

W 2010 roku ukończył studia I stopnia na kierunku administracja publiczna, a w 2012 roku studia II stopnia na wydziale pedagogiki i psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz studia podyplomowe dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi na wydziale inżynierii bezpieczeństwa pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

W 2019 roku uzyskał świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku na kierunku zarzadzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.

Od 1 września 2012 roku pełni funkcję zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
06.12.2020 11:22 asp. Tomasz Gardocki
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Daniel Lewczuk
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł. bryg. Arkadiusz Lichota 3.0 12.05.2021 09:15 Tomasz Gardocki
mł. bryg. Arkadiusz Lichota 2.0 04.05.2021 20:21 Tomasz Gardocki
st. kpt Arkadiusz Lichota 1.0 06.12.2020 11:22 asp. Tomasz Gardocki

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP