W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł. bryg. Karol Wers

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku

Zdjęcie przedstawia Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku mł. bryg. Karola Wersa

mł. bryg. Karol WERS
Komendant Powiatowy PSP w Kłobucku

Pan mł. bryg. mgr inż. Karol Wers jest absolwentem Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi. W trakcje służby ukończył studia inżynierskie oraz magisterskie na Politechnice Częstochowskiej. Następnie Studium Przygotowania Pedagogicznego na Politechnice Częstochowskiej oraz studia podyplomowe w zakresie zarzadzania bezpieczeństwem wewnętrznym państwa na poziomie strategicznym w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

Służbę w Państwowej Straży Pożarnej pełni od 2000 roku. Po ukończeniu Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej, kontynuował ją w Komendzie Powiatowej PSP w Pajęcznie.      W 2018 roku został przeniesiony do Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie, następnie w 2020 roku do Komendy Miejskiej PSP w Dąbrowie Górniczej oraz od grudnia ubiegłego roku pełni służbę w tutejszej Komendzie na stanowisku zastępcy dowódcy JRG. Z dniem 30 stycznia 2021 roku został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku.

Za dotychczasowe osiągnięcia w służbie został odznaczony: Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, brązową odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz Srebrnym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
02.02.2021 22:58 st. kpt. Kamila PUDŁO
Wytwarzający/ Odpowiadający:
st.kpt. Kamila Pudło
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł. bryg. Karol Wers 4.0 12.05.2021 08:27 st. kpt. Kamila PUDŁO
mł. bryg. Karol Wers 3.0 05.05.2021 09:49 st. kpt. Kamila PUDŁO
mł. bryg. Karol Wers 2.0 04.05.2021 08:01 st. kpt. Kamila PUDŁO
st. kpt. Karol Wers 1.0 02.02.2021 22:58 st. kpt. Kamila PUDŁO

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP