W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. Tomasz Szyszka

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kłodzku w mundurze wyjściowym na szarym tle.

Tomasz Szyszka służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w 1993 roku jako podchorąży Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, którą ukończył w 1997 roku uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa. W okresie od dnia 1 lipca 1997 roku do dnia 31 grudnia 1998 roku pełnił służbę w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu na stanowisku młodszego oficera i oficera. Z dniem 1 stycznia 1999 roku został przeniesiony do dalszego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku, gdzie zajmował kolejno stanowiska Kierownika Sekcji, Naczelnika Wydziału i Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kłodzku. Z dniem 1 marca 2021 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kłodzku.

W trakcie swojej służby systematycznie podnosił swoje kwalifikacje kończąc w 2001 roku studia na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej uzyskując tytuł mgr inż. w zakresie Zarządzania Przedsiębiorstwem a w 2006 roku zdał egzamin The European Language Certificates uzyskując Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

W ciągu swojej ponad dwudziestoletniej służby odznaczony został złotym medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”, srebrną odznaką „Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej” oraz medalem brązowym za Długoletnią Służbę.

{"register":{"columns":[]}}