W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. Tomasz Sielawa

Zastępca Komendanta Powiatowego

Zdjęcie portretowe zastępcy komendanta bryg. Tomasz Sielawa w mundurze galowym na jasnym tle

Brygadier Tomasz Sielawa służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął 1 września 1995 roku podejmując naukę w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Po ukończeniu szkoły, służbę zawodową rozpoczął w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie na stanowisku starszego ratownika. Pracując sukcesywnie awansował, najpierw na stanowisko starszego technika JRG, dowódcę zastępu oraz dowódcy sekcji. W dalszej kolejności w roku 2003 na młodszego specjalistę, a następnie kierownika sekcji w komórce kwatermistrzowsko-technicznej.  W roku 2009 otrzymuje stanowisko zastępcy dowódcy JRG prowadząc sprawy operacyjne i nadzorując powiatowe stanowisko kierowania. Z dniem 1 października 2017 roku zostaje powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego.

Służbę w KP PSP w Kolnie łączył jednocześnie z nauką kończąc w 2001 roku studia inżynierskie w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży, a następnie w 2011 roku studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi. W roku 2014 kończył Wyższą Uczelnię Techniczno-Handlową im. Chodkowskiej w Warszawie na wydziale Bezpieczeństwa Publicznego uzyskując tytuł magistra .

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
07.12.2020 14:54 mł. asp. Piotr Florczyk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Piotr Florczyk
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. Tomasz Sielawa 3.0 15.12.2020 10:53 st. kpt. Mariusz Mieczkowski
bryg. Tomasz Sielawa 2.0 09.12.2020 09:36 mł. asp. Piotr Florczyk
bryg. Tomasz Sielawa 1.0 07.12.2020 14:54 mł. asp. Piotr Florczyk

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}