W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

mł. bryg. mgr inż. Robert Wojciechowski

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lesku

Zdjęcie portretowe zastępcy komendanta młodszego brygadiera Roberta Wojciechowskiego w mundurze galowym na szaro niebieskim tle.

Robert WOJCIECHOWSKI urodził się 22lutego 1979 r. w Sanoku. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1999 r. jako słuchacz-kadet w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Po ukończeniu szkoły aspirantów, z dniem 01.07.2001 r. podjął służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Sanoku na stanowisku młodszy inspektor. W następnych latach pełnił służbę
w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej. W 2007 roku został przeniesiony do pełnienia służy w wydziale operacyjno-rozpoznawczym. W 2019 roku decyzją Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP zostały powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Lesku.

Jako Zastępca Komendanta Powiatowego w zakresie powierzonych obowiązków służbowych nadzoruje Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą oraz wydział operacyjno-rozpoznawczy.

W okresie pełnia swojej służby systematycznie podnosił swoje kwalifikacje: w 2006 roku ukończył studia inżynierskie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej i otrzymał pierwszy stopień oficerski. Następnie w 2010 roku ukończył studia magisterskie
w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Kontynuując naukę w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w 2011 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie zapobiegania pożarom i awariom.

W ramach swoich zainteresowań sportowych wielokrotnie reprezentował komendy w zawodach sportowych: halowej piłce nożnej, tenisie stołowym, w sportach pożarniczych.

Odznaczony: Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej – 2012 r., Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę – 2016 r., Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa – 2017 r.

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
26.11.2020 18:17 Karol Magryś
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Karol Magryś
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
mł. bryg. mgr inż. Robert Wojciechowski 2.0 14.12.2020 07:14 Karol Magryś
mł. bryg. mgr inż. Robert Wojciechowski 1.0 26.11.2020 18:17 Karol Magryś

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP