W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. kpt. Wojciech Wus

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lubaczowie

Zdjęcie portretowe zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie na jasnym w tle w mundurze galowym

st. kpt. mgr inż. poż. Wojciech Wus swoją służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w 2002 roku. Jest absolwentem Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej (I i II stopnia). W trakcie służby podnosił kwalifikacje kończąc m.in. studia inżynierskie na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej oraz w Wyższej Szkole Prawa i Administracji.

W 2018 roku powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego PSP w Lubaczowie. Podczas służby odznaczony Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę,  Brązową Odznaką „Zasłużony Dla  Ochrony Przeciwpożarowej ”, Srebrnym Medalem „Za Zasługi Dla Pożarnictwa”.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
13.11.2020 14:26 mł. kpt. Damian Stachów
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Operacyjno-Rozpoznawczy - mł. kpt. Damian Stachów
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. kpt. Wojciech Wus 1.0 13.11.2020 14:26 mł. kpt. Damian Stachów

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP