W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. mgr inż. Cezary Olbryś

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lubinie

st. bryg. Cezary Olbryś

Cezary OLBRYŚ jest absolwentem  Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, a tytuł inżyniera pożarnictwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej uzyskał w 1996 roku  w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.  Ukończył również studia magisterskie w zakresie „Zarządzania Jakością i Środowiskiem” w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Legnicy.

St. bryg. mgr inż. Cezary OLBRYŚ posiada ponad 28-letni staż służby w ochronie przeciwpożarowej. W dniu 27 maja 1996 roku rozpoczął pracę zawodową na stanowisku dowódcy sekcji w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie, następnie został przeniesiony do Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy i został mianowany na stanowisko oficera.
W roku 1999 powrócił do służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie, gdzie zajmował stanowiska: oficera, p.o. zastępcy naczelnika wydziału, specjalisty, zastępcy naczelnika wydziału, naczelnika wydziału. W dniu  dnia 24 czerwca 2016 roku Dolnośląski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu powierzył mu pełnienie obowiązków Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie, a następnie  z dniem 1 sierpnia 2016 roku powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubinie. Sprawuje bezpośredni nadzór nad wykonywaniem zadań przez: Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą, Sekcję ds. Kontrolno – Rozpoznawczych oraz Wydział ds. Operacyjno - Szkoleniowych.

Odznaczony m. in. Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, Srebrną Odznaką za Zasługi dla Ochrony Przeciwpożarowej, Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa oraz Srebrną Odznaką Za Zasługi w Zwalczaniu Powodzi.

 

{"register":{"columns":[]}}