W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. Artur Szymanek

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu

Zdjęcie portretowe na jasnym tle zastępcy komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu brygadier Artur Szymanek w mundurze galowym

Artur Szymanek służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1998 r. jako słuchacz – podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Po ukończeniu studiów I stopnia i uzyskaniu tytułu inżyniera pożarnictwa rozpoczął służbę w Centralnej Szkole PSP w Częstochowie na stanowisku dowódcy sekcji. Systematycznie podnosił swoje kwalifikacje kończąc w 2005 r. studia II stopnia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej uzyskując tym samym tytuł magistra inżyniera pożarnictwa oraz równocześnie studia podyplomowe na Akademii Polonijnej w Częstochowie w zakresie przygotowania pedagogicznego. Od  2008 roku pełnił służbę na stanowisku wykładowcy, a od 2015 roku Kierownika Zespołu Przedmiotowego w Wydziale Nauczania Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie. Funkcję pełniącego obowiązki zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Lublińcu objął w styczniu 2018, a z dniem 2 lipca 2018 roku, decyzją Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Lublińcu.

Odznaczony: Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej – 2015 r. oraz Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę – 2018 r.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.12.2020 11:08 asp. sztab. Rafał Romanek
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Rafał Romanek
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. Artur Szymanek 2.0 08.12.2020 11:29 asp. sztab. Rafał Romanek
bryg. Artur Szymanek 1.0 08.12.2020 11:08 asp. sztab. Rafał Romanek

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP