W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. mgr Paweł Głowienka

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Mrągowie

Zdjęcie bryg. mgr Paweł Głowienka Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Mrągowie

Paweł GŁOWIENKA urodził się 6 października 1973 r. w Kętrzynie. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1993 r. jako słuchacz-kadet w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Po ukończeniu wyżej wymienionej szkoły, z dniem 01.08.1995 r. podjął służbę stałą w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie na stanowisku dowódcy zastępu. W następnych latach, od 1996 r., pełnił służbę na kolejnych stanowiskach służbowych w systemie codziennym w pionie kontrolno-rozpoznawczym.

W 2000 r. uzyskał tytuł licencjata na kierunku zarządzanie i marketing kończąc Wszechnicę Mazurską w Olecku na Wydziale Zarządzania i Marketingu, a następnie w 2002 r. ukończył uzupełniające studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Akademii Podlaskiej w Siedlcach. W 2004 roku ukończył studia podyplomowe w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy Państwowego Instytutu Badawczego w zakresie bezpieczeństwa i ochrony człowieka w środowisku pracy, a w 2016 r. ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi.

Z dniem 1 lipca 2019 r. powołany został przez Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mrągowie.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
08.12.2020 10:34 kpt. Jakub Tutka
Wytwarzający/ Odpowiadający:
KP PSP Mrągowo
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. mgr Paweł Głowienka 2.0 21.01.2021 12:34 kpt. Jakub Tutka
bryg. mgr Paweł Głowienka 1.0 08.12.2020 10:34 kpt. Jakub Tutka

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP