W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. Wojciech Murzyn

Z-ca Komendanta Powiatowego PSP

Zdjęcie Zastępcy Komendanta bryg. Wojciecha Murzyn na jasnym tle w mundurze galowym.

bryg. Wojciech Murzyn urodził się 2 kwietnia 1971 roku w Wiśniowej. Absolwent Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie oraz Wydziału Pedagogiki Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Służbę stałą w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w 1994 roku w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach na stanowisku dowódcy zastępu, a następnie w kolejnych latach realizował zadania służbowe na stanowiskach: inspektora ds. kwatermistrzowsko – finansowych, dyżurnego operacyjnego, starszego specjalisty w sekcji ds. operacyjnych, naczelnika wydziału operacyjnego.

W sierpniu 2007 roku, decyzją Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP powołany został na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Myślenicach. W ramach pełnionej funkcji odpowiada m.in. za organizację służby komórek pionu operacyjnego (jednostka ratowniczo – gaśnicza, wydział operacyjny) i logistycznego (sekcja kwatermistrzowsko – techniczna).                

           

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
18.11.2020 13:21 asp. Jakub Pachoń
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Operacyjny
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
bryg. Wojciech Murzyn 3.0 20.11.2020 13:33 asp. Jakub Pachoń
bryg. Wojciech Murzyn 2.0 19.11.2020 13:11 asp. Jakub Pachoń
bryg. Wojciech Murzyn 1.0 18.11.2020 13:21 asp. Jakub Pachoń

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP